| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Memorie încorporată | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Rezolutie | 16000 dpi |
| Lungime cablu | 2.1 m |
| Culoare | negru cu desen |
| Dimensiuni | 119x74x43 mm |
| Greutate | 120 g |
| Producător | Razer |









