Podeaua caldă pe bază de cablu de încălzire Warmstad poate fi utilizată atât pentru încălzirea principală, cât și pentru încălzirea confortabilă a încăperii, se instalează într-un strat de 3-5 cm sau într-un strat de adeziv pentru gresie.
| Tip | cablu de încălzire |
| Numire | țiglă , sub șapă |
| Număr de miezuri | 2 |
| Putere | 180 W |
| Putere | 14 W/m² |
| Etapa de gestionare a cablurilor | 7.8 cm |
| Culoarea | roșu |
| Producător | Warmstad |









