Caracteristici generale
| Tip | masă |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 40x40x30 cm |
| Dimensiunea pachetului | 40х40х3 cm |
| Greutatea | 0.9 kg |
| Material | aluminiu |
| Încărcarea | 30 kg |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388071521 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pliabilă Outwell Nain Low Table sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.