Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 85 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 4 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
micro SD ,
USB ,
FM ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 203x103x103 mm |
| Greutate | 0.58 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309131988 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Gembird SPK-BT-LED-07 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.