| Tip | de podea |
| Lungimea de lucru | 1240 mm |
| Lățimea de lucru | 450 mm |
| Suprafață de lucru | 1240x450 mm |
| Înălțime | 750 mm, 980 mm |
| Suprafața materialului de lucru | textil |
| Stand de fier | da |
| Dimensiunile stare pliată | 1240x450 mm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Producător | Brabantia |
| Cod EAN | 8710755134746 |









