| Tip | W1.2W |
| Tehnologie | halogen |
| Bază | W2x4.6d |
| Aplicație | iluminare auxiliară |
| Voltaj | 12 V |
| Puterea | 1.2 W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Culoare de emisie | alb |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 1 buc |
| Greutatea brută | 0.01 kg |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4050300524887, 4050300838540 |









