Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Încărcător | nu |
| Turatia in gol | 10000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.22 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutatea masinii | 1.9 kg |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001910747, 4053423502985 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch PWS 18V-70 (B06033E6001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.