Caracteristici generale
| Tip | pentru pereți |
| Putere consumată | 710 W |
| Max. frecvența de rotație a discului | 1800 rot/min |
| Max. diametru disc | 115 mm |
| Alimentare | Rețea |
| Lungime cablu de alimentare | 4.5 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 5 |
| Specificații suplimentare | 6 foi de șlefuit incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664127963 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de șlefuit beton Scheppach DS920X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.