Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio ,
Bluetooth |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă ,
pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 4000 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 113x61.2x36.4 mm |
| Greutate | 64 g |
Alte informații
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 4582764877303 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Lenovo Pro Plus 6050 (4Y51S61876) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.