| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir , fără fir |
| Interfata | USB , canal radio |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 5 |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 26000 dpi |
| Tip baterie | acumulator |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 118x61x39 mm |
| Greutate | 49 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Thunderobot |









