Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | bluetooth |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă ,
pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 3 |
| Buton comutator DPI | da |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Tip baterie | 2 baterii AAA |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 95x55x40 mm |
| Greutate | 50 g |
Alte informații
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439249668 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Trust Primo Compact Black (24966) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.