Caracteristici generale
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Dimensiune | 170 mm |
| Greutatea | 2.5 kg |
| caracteristici | 1 baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ruris |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ cu acumulator Ruris 1424e Telescopic Power Alfa UP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.