Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Baterii | 1 x CR2032 |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Adler AD-8154 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.