Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 3 x AAA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 33x31.5x3.5 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5903887803311 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Adler AD-8170 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.