Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | CR2032 |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 30x26.5x1.7 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 4841043184229 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Camry EB9360-S647 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.