| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 2хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | desen |
| Dimensiuni | 28х27.5х6 cm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maestro |









