Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 160 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Baterii | 2 x AA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 30x30x1.8 cm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040095300 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Tefal PP1801V0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.