Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Baterii | 3 x AA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 31x31 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040095430 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Tefal PP1903V0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.