Caracteristici generale
| Serie | Trio |
| Diametru | 70 mm |
| Lăţime | 70 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Tip patron | SMD LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | LED |
| Fluxul de lumină | 550 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 6 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807302578 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio Narcos 6W (873170107) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.