| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Duritate | mediu |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 120 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 2009997923130, 6420624020934 |









