| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 100 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | titan |
| Culoarea cadranului | albastru |
| Material de brățară | titan |
| Culoare carcasei | argintiu , albastru |
| Culoarea curelei | argintiu |
| Geam | safir |
| Calendar | da |
| Iluminare | luminescent |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D35 mm |
| Greutate | 57 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Boccia |
| Cod EAN | 4040066284736 |









