| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 100 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | titan |
| Culoarea cadranului | albastru |
| Material de brățară | titan |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Culoarea curelei | argintiu |
| Acoperire ? | PVD |
| Geam | mineral |
| Calendar | da |
| Iluminare | luminescent |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D39 mm |
| Greutate | 100 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Boccia |
| Cod EAN | 4040066284910 |









