| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | bej |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | auriu |
| Acoperire ? | IP |
| Geam | acril |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Iluminare | LED |
| Semnalul sonor | alarm , orar |
| Dimensiune carcasă | 37,4 x 35,5 x 6 mm |
| Greutate | 53 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526220180 |









