| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | gri |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | auriu |
| Acoperire ? | IP |
| Geam | mineral |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Iluminare | LED |
| Semnalul sonor | alarmă |
| Dimensiune carcasă | D 40 mm |
| Greutate | 73 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526284465 |









