| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | negru , galben |
| Material de brățară | plastic |
| Culoare carcasei | galben |
| Culoarea curelei | negru |
| Geam | plastic |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Semnalul sonor | alarm , orar |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 34х43 mm |
| Greutate | 25 g |
| Altele | 12/24 format |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526395338 |









