Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | octagonală |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | alb ,
gri |
| Material de brățară | plastic |
| Culoare carcasei | alb |
| Culoarea curelei | alb |
| Geam | acril |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Iluminare | LED |
| Semnalul sonor | 5 tipuri de alarme |
| Precizie | ±30 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 33x38 mm |
| Greutate | 21 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.08 kg |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526378461 |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Casio F-91WB-7AEF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.