Caracteristici generale
| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | combinat |
| Rezistență la apă | 200 m |
| Forma carcasei | octagonală |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | negru |
| Material de brățară | cauciuc |
| Culoare carcasei | negru |
| Culoarea curelei | negru |
| Geam | mineral |
| Calendar | da |
| Temporizator | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Iluminare | displey ,
săgeți |
| Semnalul sonor | 5 tipuri de alarme ,
semnal orar |
| Precizie | ±0.5 secunde pe zi |
| Dimensiune carcasă | 48,5 x 45,4 x 11,8 mm |
| Greutate | 51 g |
| Altele | rezistența la impact |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 2009997386508 |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Casio GA-2100-1A1ER sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.