Caracteristici generale
| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | combinat |
| Rezistență la apă | 200 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox ,
plastic |
| Culoarea cadranului | negru |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Culoarea curelei | argintiu |
| Geam | mineral |
| Calendar | da |
| Temporizator | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Iluminare | săgeți ,
display |
| Semnalul sonor | 5 tipuri de alarme ,
semnal orar |
| Bluetooth | da |
| Alimentat cu energie solara | da |
| Dimensiune carcasă | 49х46х12 mm |
| Greutate | 143 g |
| Altele | rezistența la impact |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526321689 |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Casio GST-B500D-1A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.