| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | negru/gri |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Culoarea curelei | argentiu |
| Acoperire ? | IP |
| Geam | plastic |
| Calendar | da |
| Temporizator | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Semnalul sonor | alarm , orar |
| Precizie | ± 30 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 24.6 x 30.3 x 7.3 mm |
| Greutate | 32 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4971850965329 |









