Caracteristici generale
| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | polimer |
| Culoarea cadranului | roz |
| Material de brățară | polimer |
| Culoare carcasei | roz |
| Culoarea curelei | roz |
| Geam | acril |
| Precizie | ±30 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D31 mm |
| Greutate | 20 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526379215 |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Casio LQ-24B-4BEF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.