| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 100 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | polimer |
| Culoarea cadranului | roz |
| Material de brățară | polimer |
| Culoare carcasei | roz |
| Culoarea curelei | roz |
| Geam | plastic |
| Calendar | da |
| Precizie | ± 20 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D 34 mm |
| Greutate | 25 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526370410 |









