| Tip | unisex |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 100 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | argintiu |
| Material de brățară | cauciuc |
| Culoare carcasei | negru , auriu |
| Culoarea curelei | negru |
| Acoperire ? | PVD |
| Geam | acril |
| Iluminare | luminescent |
| Precizie | ±20 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 42,58 x 42,04 x 11,4 mm |
| Greutate | 34 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526299322 |









