| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 200 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | carbon |
| Culoarea cadranului | negru |
| Material de brățară | cauciuc |
| Culoarea curelei | violet |
| Geam | safir |
| Calendar | da |
| Temporizator | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Bluetooth | da |
| Alimentat cu energie solara | da |
| Precizie | ±15 secunde pe zi |
| Dimensiune carcasă | 51.9x50.9x12.1 mm |
| Greutate | 111 g |
| Altele | funcția de căutare a telefonului |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526350672 |









