| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | alb |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu , argintiu |
| Culoarea curelei | argintiu , auriu |
| Acoperire ? | PVD |
| Decorarea cu pietre | Swarowski |
| Geam | safir |
| Calendar | da |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D 36 mm |
| Greutate | 100 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cover |
| Cod EAN | 7630701201173 |









