| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | mecanic automat |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Materialul corpului | inox |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | maro |
| Acoperire ? | PVD |
| Geam | mineral |
| Dimensiune carcasă | 43x43x11.4 mm |
| Greutate | 73 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orient |
| Cod EAN | 4942715001780 |









