| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | alb |
| Material de brățară | piele |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | alb |
| Acoperire ? | PVD , IP |
| Decorarea cu pietre | da |
| Geam | mineral |
| Cronometru | da |
| Dimensiune carcasă | Ø30 mm |
| Greutate | 25 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orient |









