| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | mecanic automat |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 200 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | albastru |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Culoarea curelei | inox |
| Acoperire ? | PVD |
| Geam | safir |
| Calendar | da |
| Iluminare | luminescent |
| Dimensiune carcasă | 43x43x14 mm |
| Greutate | 106 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orient |
| Cod EAN | 4942715028985 |









