| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | auriu |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | auriu |
| Geam | mineral |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 21x28 mm |
| Greutate | 57 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Pierre Lannier |









