| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 100 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | perlă |
| Material de brățară | inox |
| Culoare carcasei | argintiu , auriu |
| Culoarea curelei | argintiu , auriu |
| Decorarea cu pietre | diamante |
| Geam | safir |
| Calendar | da |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D 33 mm |
| Greutate | 83 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Seiko |
| Cod EAN | 4954628246646 |









