| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
| Debit maxim | 3.75 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 8 m |
| Putere | 39 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Lungimea de instalare | 130 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 130х98х163 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Armstrong |









