Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Materialul | plastic ,
metal |
| Greutate | 1 kg |
| Lungime furtun | 60 cm |
| Presiune | 11 bar |
| Culoare | Negru ,
Galben |
| Manometru | da |
| Valvă de conectare | universal |
Alte informații
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083780226 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă auto Vorel VOR78022 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.