Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | pentru piscina |
| Sursa de alimentare | priza |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 6 m |
| Putere maximă de aspirare | 5 m |
| Putere | 250 W |
| Calitatea apei | pură |
| Presiune maximă | 0.6 bar |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Capacitatea de pompare | 6600 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 1/4 " |
| Diametrul exterior al pompei | 30 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 250x195x270 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Metabo TP 6600 (0250660000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.