Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tensiune | 220 V |
| Putere | 1500 W |
| Material carcasă | fontă |
| Debit maxim | 30 m3/h |
| Înălțimea de aspirație | 9 |
| Putere maximă de aspirare | 20 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Dimensiuni | 320x190x220 mm |
| Greutate | 16.52 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Raider RD-2DK20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.