| Tip | manual |
| Furtun de aer | da |
| T-mâner | da |
| Blocarea mânerul | da |
| Presiune maximă | 10 atm |
| Numărul de moduri | 1 |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 38x500 mm |
| Greutate | 994 g |
| Altele | lungime furtun 60 cm |
| Producător | Carlife |
| Cod EAN | 5005846428112, 5905325521108 |









