| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | metal/plastic |
| Debit maxim | 300 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 52 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 50 l |
| Clasa de protecție | IPX4 |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639855484 |









