| Tip | controler |
| Voltaj | 230 V |
| Material carcasa | plastic |
| Curent maxim | 12 A |
| Presiune maximă | 10 bar |
| Diametru racordare | 1 " |
| Temperatura lichidului | 0...+30 ℃ |
| Temperatura mediului înconjurător | 0...+35 ℃ |
| Grad de protectie | IP65 |
| Dimensiuni | 19.4x20.4x12.5 cm |
| Producător | Italtecnica |









