Caracteristici generale
| Putere | 1300 W |
| Capacitate cuptor | 22 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 5 |
| Termostat | 0-230 °C |
| Grill (top zece) | da |
| Convectie | da |
| Timer | 60 min. |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 300x455x370 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Adler AD-6024 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.