Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Dimensiuni arzător | Ø155 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 430x240x75 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 2.2 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820268320049 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Maestro MR-771-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.