Caracteristici generale
| Tipul de strălucire | 5500К |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 3 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 180 mm |
| Diametru | 80 mm |
| Dimensiuni | 180х80 mm |
| Greutate | 0.165 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Esperanza ELD103W White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.