| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , LED , halogen |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | textil |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | auriu |
| Înălţime | 355 mm |
| Diametru | 250 mm |
| Dimensiuni | 355х250 mm |
| Producător | Formen |









